چگونه لباس بپوشیم تا جذاب باشیم؟

چگونه لباس بپوشیم تا جذاب باشیم؟

clothing-tips,چیجوری لباس بپوشیم

سبک شما واسه لباس پوشیدن چیه؟ همیشه یه دست لباس با رنگای مرده و بدون تنوع میپوشید؟ به چه دلیل مقداری خودتون رو با نشاط تر و جوانتر از همیشه نشون نمیدین؟

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ خیلی از ما هیچ گاه شانس کمی جوون تر به نظر رسیدن رو پیدا نمی کنیم، چه برسه به پنج سال ! خوب، اینجا اثبات می کنیم که این فقط یه رویا نیس. اینجا ۶ مورد از راه های خاص واسه تغییر در ظاهر رو آورده ایم که سالها از اون غافل بوده اید.

جسور باشین

به نظر می رسد که وسواس به وجود اومده بوسیله موقر بودن بعضی وقتا ما رو به طرف کسل کنندگی و سبک های از مد افتاده هدایت می کنه. در هر سن و سالی که هستین، همیشه می تونید با به کار گیری وسایل تزئینی کمی جسارت به خرج بدید. تنها کاری که باید انجام بدین اینه که یه وسیله هیجان انگیز یا غیرمنتظره به لباس های عادی خود بیافزائید. این وسیله تزئینی می تونه یه روسری، دامن یا بلوزی با چاپی غیرمعمولی روی لباس ساده شما باشه.

کمی جست و خیز به خرج بدید

یه تاپ راه راه باعث می شه تا سرحال تر و قوی تر به نظر برسین. در این موارد، الویت با راه راه های افقی باریکه، چون راه راه های پهن شما رو بزرگ تر نشون می دهد. لباس های خال خالی هم همون تاثیر مثبت راه راه ها باریک رو بر ظاهر شما دارن.

بر سبک منحصر به خودتون تاکید کنین

از وسایل تزئینی خاصی استفاده کنین تا به درستیً با اون بدرخشید. یه گردنبد بزرگ، یه جفت گوشواره بزرگ یا دستبدی برجسته که کیپ دستان شما باشه. در این مورد، بهتره که بیشتر از این ها از چیزی استفاده نکنین یا فقط یه چیز بسیار ریز که خیلی قابل توجه نباشه.

صورت خود رو براق کنین

هر چی صورت شما براق تر باشه، ظاهرتون جوون تر و مطمئن تر به نظر می رسد. یکی از موثرترین روش ها واسه ایجاد درخشندگی در صورت پوشیدن یقه سفیده. پوشیدن پیراهنی با یقه سفید بهتر از بلوزه.

مسئله رنگ رو مورد توجه بگیرین

لباس های زرد لیمویی، سبز نعنایی و قرمز مرجانی واسه اینکه جوون تر به نظر برسین، فوق العاده عمل می کنن. یه پیراهن، دامن یا بلوز به این رنگ ها عالیست. در این مورد، بهتره لباسی ساده و خوشدوخت رو انتخاب کنین.

جین بپوشید

شلوارهای جین انتخاب فوق العاده ایی واسه تاکید بر فرم بدنی و پوش,ندن مشکلات اندامه و عنصری لازم در کمد لباس همه خانوم ها. شلوارهای لی تاکیدی بر جوانیه، پس می تونه ظاهر افراد رو چند سال جوون تر نشون بده.

چند نکته به درد بخور دیگه

لباس هایی از جنس طبیعی با سطحی صاف و اتوکشیده انتخاب کنین. لباس های چروک یا تنگ، چین و چروک صورت رو نمایان تر می سازه، مخصوصا اگه بلوز، ژاکت، روسری و یا لباس هایی که به صورت نزدیک ترن، چروک باشن. لباس هایی از جنس پشمی و نخ موسوم به فاستونی شما رو پیرتر نشون میدن.

ازه کردن لباس هاتون مثل پوشیدن تاب با دامن یا شلوار از جنس مشابه، دوری کنین. تنها مکانی که این سبک موثر واقع می شه در محل کاره. در موارد دیگه، لباس هایی رو انتخاب کنین که با هم هماهنگ باشن اما از نظر جنس و رنگ برابر نباشن.

لباس های مشکی، خاکستری و بژ نباید رنگ قالب ظاهر شما باشن. پوشیدن یه تیکه لباس با یکی از رنگ ها کفایت می کنه.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

آی بانو شیک پوشی چیجوری