متفرقه

چگونه لباس ست تک رنگ بپوشیم؟

تک رنگ پوشیدن که اینجا منظور ما مشکی و سفیده، یه استایل کم نظیره که بعضی وقتا نیاز به خرج کردن چند پوندی داره. با در نظر گرفتن اینکه این استایل، لباس غیر رسمی هفته های فشنه، پس بیایید جادوی این زیبایی رو با به چرخه درآوردن استایل پنگوئنا به خیابون شروع کنیم.

کارای دفتری که نیاز به سخت گیری در لباس پوشیدن ندارن

هر چقدر هم که شما خوش شانس باشین که لباستون رو واسه محل کار خودتون انتخاب کنین،اما دیگه نمی تونین با لباس ورزشی به جلسات برید.

برجستگیا و یکدستیای لباس نباید از بین بره،اما اتصالات باید خوب برقرار باشه،مثل ایستایی بقه وایس تاده تی شرت پولو و یا شلوار آکسفورد با دکمه های پایین به رنگ مشکی که با کفش ورزشی سفید جفت شده باشه(باید از رنگ سفید خوب مراقبت کنین) یکه عالی واسه اینجور مکانیه.اینا از پیشنهادات رایان لی ،طراح برجسته لباس مردونه مارک هری استد منه.

وقتی که این ایده بهترین واسه نشستن تو یه همچین مکانیه،به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که با در نظر گرفتن فصل،جنس شلوار راحتی خود رو تغییر بدین.واسه زمستون یه شلوار پشمی و واسه تابستون یه جنس سبک خنک استفاده کنین.هرچند که chinos از اون جنسایی هستش که در همه فصول می شه استفاده کرد.

دفتر شرکتای بزرگ

پوشیدن یه کت و شلوار مشکی و سفید ممکنه یه اشتباه بالقوه در کار و کاسبی به نظر بیاد ،اما این تنها آپشن شما در پوشیدن لباس نیس.به کار گیری ترکیب رنگ زغالی تیره تا روشن، می تونه محیط رو از یه حالت خسته کننده به یه حالت با کار و کاسبی متعادل عوض کنه.

شما به دنبال یه کات باریک هستین نه تنگ،اما به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که این کات واسه شرکت در جلسه هیئت مدیره عالیه،چون در اونجا جایی واسه لمیدن و دراز کردن پاهاتون ندارین.

واسه نشون دادن حستان توسط استفاده ازه کت وشلوارتان، این خیلی مهمه که چه چیزایی رو با همه می کنین.واسه بهتر شدن این مسئله می تونین کت و شلوار زغالی خودتون رو با یه پیراهن سفید سنتی و کراوات سفید و مشکی و یا مشکی ساده با طرحای برجسته هماهنگ کنین.

لباس مجلسی یکدست مشکی

اگه یه نکته اساسی درباره رنگ مشکی وجود دشته باشه،اون اینه که شما رو به عنوان یه فرد باهوش در همه زمینه ها نشون میده.و وقتی این لباس رو در جایی بپوشید که بیشتر آقایون با کت و شلوار زغالی و لباس سفید هستن،همه نگا هها به شما گره می خوره.

“دیدگاه من واسه استایل یه مرد لباس یکدست مشکی-با مشکی وبا مشکیه.”اینا گفته های Nasif Choudhury جفت و جور کننده لباسای مجلسی جون لوئیسه.مثلا کت و شلوار مشکی رنگ خود رو با دستمال گردن مشکی و سفید وکفش یکدست مشکیه کنین و این عالیه.

با به کار گیری کتای مخملی و یا کت بلیزر،می تواتید یه لایه تجملاتی به لباستون اضافه کنین،وقتی که این تقییرات همراه به کار گیری یکه دو تیکه از لباس استاندارد سنتی باشه عالی می شه.

و در آخر،به کار گیری اکسسوریای خاص می تونه به عنوان یه سبک جدید استایل شما رو تضمین کنه.

لباسی واسه اینکه تموم شب بیرون خونه برنامه دارین

بدیش اینه لباسهای بار و کلاب به هر رنگی شناخته شده هستن به جز مشکی و سفید.و اگه تنها یه چیز باشه که طی این سالها یاد گرفته باشیم اینه که چیزی که واسه یه مرد جذابیته واسه دیگری خوب نیس!

اینه انگار ذهن بقیه رو به طرف یه حالت سنتی منحرف میکنه.مشکی و سفید با خطی فرضی باریک بین رسمی و غیر رسمی بودن این داستان رو به هم می ریزه.مثل یه کت چرمی مشکی دوچرخه سواری و یا یه چین تنگ مشکی ساده و یه یقه سفید وایس تاده رو به پایین-همه اینا نشون دهنده اینه که شما لباسی پوشیده اید که روحیه شما نیاز داره.

هنوزم دارین غصه می خورید؟بهتره کت خود رو با یه کت بلیزر عوض کنین کفش ورزشیای خود رو هم با یه جفت کفش چرمی عوض کنین.الان همه چیز واسه یه شب جذاب آماده س.

جدا کردن باحال بودن با غیر رسمی بودن

صحبت از سر هم کردن لباسها ان هم موقعی که رنگای جور واجور حجوم میا ورند کار سختیه.مثلا کدوم رنگ سایه آبی می تونه امروز واسه کار شما مناسب باشه و یا اینکه صورتی با مرجانی؟

واسه نجات خود از این وضعیت بهترین چیز به کار گیری یکه تک رنگ مشکی و سفیده.به جای به کار گیری لباسهای رنگ و وا رنگ یه ژاکت پشمی مشکی و سفید رو با یه شلوار از جنس chinos سفید (و یا برعکس) ست جذابی می شه واسه وقتی که دوست دارین کمی تشریفاتی به نظر بیایید.

بلوز و یا تی شرتی رو بپوشید که می خواین شخصیت خودتون رو اون روز نشون بده.استایل خود رو با پوشیدن یه جفت کفش کتانی چرم و یا چکمهای چلسی کامل کنین.

غیر رسمی

همونجوری که ذهنای ناپخته ماجراجویی گول زننده ای داره سبک ‘athleisure’ یکی از مهمترین اوناس،با این حال سبک مورد نظر چیزی جز کاربرد حیله های طبیعی در پوشش نیس، درست مثل به کار گیری پارچه های براق واسه نشون دادن خوشحال و سرخوش بودن جوانانه.

از تختخواب بیرون بیایید و با ارزانترین ،سبک ترین و آسونترین لباسا خودتون رو جذاب نشون بدین.از ترکیب مشکی و سفید استفاده کنین تا به ظاهر ایده آل خودتون برسین.یا واسه دیدن بازی مورد علاقه تون از رنگهای خوشحال و ترکیب نا برابر استفاده کنین.

وقتی که آب و هوا می تازاند

درسته که ترکیب مشکی و سفید مثل طلا خواستنیه.اما ناخواسته چاره ای ندارین به خاطر شرایط آب و هوا در چگونگی پوشش،ترکیب و رنگا تغییر بسازین.مثل به کار گیری پارچه های سنگین تر یا رنگی تر،آستین بلند جای آستین کوتاه،شلوار بلند جای شلوار کوتاه، بوت در مقابل بقیه کفشها،و حتی غذا و جورابهایتان احتیاج به بازبینی فصلی دارن.