متفرقه

چگونه میلیاردر شویم؟ کسب درآمد با حداقل سرمایه

سپتامبر 20, 2019

مطمئنا با دیدن عنوان به خوندن این مطلب حتی با دیدگاه اینکه اینم سر کاریه مثل بقیه جذب شدید.

بهتون به طور کامل حق میدیم که در دنیای امروز با وجود همه تلاشای که انجام میدید وبا دیدن عنوانای جذاب و تشویق کننده ای مثل این دیگه از ادامه خوندن این جور متنا بی تمایل شده باشین اما !!!!

واقعا میخوایم راهی رو نشون بدیم بهتون که خیلیای دیگه در حال انجامش هستن هم پشتیبانی از تولید ملی هست و هم یه صنعت ابدی و همیشگی که هیچ وقت درخواست بازارش تحت هیچ شرایطی کم نمیشه و امنیت شغلیتون همیشگی هست!

چیجوری کسب درآمد کنیم؟

مطمعنا پیدا کردن یه شغل با درآمد بالا ممکنه بدون سرمایه اولیه بالا ممکن نباشه اما این حرف غلطه

 شرکت بالاترین جایگاه استون زیر مجموعه هولدینگ بالاترین جایگاه به عنوان اولین و قدیمی ترین تولید کننده سنگ مصنوعی و سنگ آنتیک و بتن اکسپوز با پتانسیل ایجاد شغل واسه صدها خونواده در ایران براتون یه سورپرایز خاص داره :

مطمئنا نیاز به مسکن و جفت و جور منزل یه نگرانی همیشگی و پایان ناپذیره و همین موجب ساخت میلیونا منزل و خونه شده و همونطور که میدونین یکی از اساسی ترین مراحل تکمیل ساخت خونه مرحله ، سنگ نما هست که اتفاقا یکی از مهمترین قسمتای هر پزوژه ساختمانی رو شامل میشه.

میدونستین هزینه سنگ نما فقط هزینه اقتصادیش نیس ؟ واسه هر منزل ای که با سنگ نما معدنی روند ساختش تکمیل میشه چه ضررای جبران ناپذیری به منابع معدنی کشور عزیزمون ایران وارد میشه ؟

چاره کار چیه ؟

نوع جدید از سنگای نما داخلی و خارجی به نام سنگ مصنوعی بوسیله کارخانه بالاترین جایگاه استون تولید میشه که روند تولیدش از ترکیب سنگ ریزها و مواد معدنی خاص هستش رو شامل میشه  که طی یه روند با فرمولاسیون اختصاصی به شکل سنگ مصنوعی تبدیل میشه و باحال بدونین این سنگا توانایی تعیین رنگ دلخواه و اندازه بندی دلخواه رو هم دارن و دیگه طراحی نما دکوراسیون داخلی و خارجی محدود به چند مدل سنگ معدنی نیس. سنگ مصنوعی بالاترین جایگاه استون خیلی از سنگ معدنی ارزون تره

به چه دلیل از سنگ مصنوعی استفاده کنیم ؟

 سنگای مصنوعی بالاترین جایگاه استون به چند مدل کلی تقسیم میشن که با اسمای سنگ آنتیک و سنگ دکوراتیو و سنگ تزئینی شناخته میشند .  جدید تریم مدل این سنگا با اسم بتن اکسپوز واسه اولین بار در ایران تولید میشه و قسمت کلی این تولیدات صادراتی هستن.

چیجوری پولدار شیم ؟؟؟؟

همونطور که گفتیم بالاترین جایگاه استون واسه صدا خونواده ایرونی فرصت شغل خاص ای رو ایجاد کرده تا به عنوان عضوی از خونواده بزرگ بالاترین جایگاه استون شروع به کسب در اومد کنن و هم از منابع معدنی کشور پشتیبانی کنن و هم از تولید ملی و پیشرفت اقتصادی کشور عزیزمون ایران. واسه این کار فقط کافیه وارد سایت Sadrstone.com و یا  sadrstone.ir بشین و بعدش  وارد صفحه درخواست نمایندگی بالاترین جایگاه استون شده و  فقط کافیه یه فرم مربوط به ادرس و مشخصاتتون رو تکمیل کنین تا تیم پشتیبانی و فروش بالاترین جایگاه استون با شما واسه شروع همکاری تماس بگیره . پس تو منطقه ای که زندگی میکنین اولین نفر باشین و همین الان فرصت رو از دست ندید و فرم درخواست نمایندگی  رو تو سایت sadrstone.com  و یا  sadrstone.ir پر کنین.

نمونه لوح افتخارات کسب شده بالاترین جایگاه استون به عنوان اولین و بهترین تولید کننده سنگ مصنوعی و آنتیک در ایران  – گواهی بر کیفیت بالای اجناس تولیدی و رضایتمندی مشتریان گرامی

رشته های پردرآمد تجربی و ریاضی در ایران

چیجوری به پول برسیم؟

No Comments

Leave a Reply