متفرقه

چگونه می‌توان موها را به بهترین شکل ممکن سشوار کشید؟

سپتامبر 20, 2019

 blowout

من عاشق آرایش موها در خونه و انجام کارای خلاقانه و جدید هستم اما چیجوری یه نفر می تونه در شلوغی تعطیلات، زمان این کار رو پیدا کنه؟

من با احتمال خیلی کم وقت می کنم که کارای لازم ام رو در اینترنت انجام دهم، چه برسه به اینکه صبر و زمان لازم واسه آرایش یه مدل مو رو پیدا کنم چون باید تموم کارام رو قبل از رفتن به خونه و دیدن خونواده ام انجام دهم. من هر تلاشی هم در مورد آرایش موهایم انجام دهم نتیجه کار، مطمئنا مثل عکس های زیبای موجود در اینترنت نخواد بود. ساده ترین ترفند در این کار که خیلی از مردم به اون توجهی نمی کنن یا حتی به فکر انجام دادنش نمی افتند، سشوار کشیدن موهاست. این کار تا چند روز موندگاری داره و می تونه خیلی راحت، کل ظاهر شما رو عوض کنه.

دوستان جدید من در Kolorbar NYC از لحظه ای که اونا رو دیدم مانند خونواده ام بودن و به من اطلاعاتی دادن درباره اینکه چیجوری موهایی مانند عکس های مجلات داشته باشم و چیجوری کاری کنم که در سراسر تعطیلات به همون شکل بمونن.

من فکر می کنم که سشوار کشیدن مو، کار بسیار مهمیه و اگه بطور حرفه ای انجام شه می تونه به شما ظاهری بی اشکال و قشنگتر بده.

اینجا چند راهنمایی واسه یه سشوار بی عیب در ایام تعطیلات آورده ام:

۱. خودتون تحقیق کنین

همیشه در سالنایی سشوار بکشین که از کالاهایی با بالاترین کیفیت استفاده می کنن. kolobarاز اجناس بدون سولفات استفاده می کنه که از نظر من مهم و لازمه.

۲. درخواست نوبت

قبل از نوبت گرفتن، از آرایشگاه سوال کنین که کی مسئول سشوار کشیدن در آنجاست. وقتی به یه رستوران می روید، از پیشخدمت می پرسید که غذاهای اصلی کدامها هستن. در آرایشگاه هم تقریبا همون کار رو انجام می بدید.

۳. سشوار موهاتون رو با دووم کنین

واسه افزایش موندگاری سشوار موهاتون، موقع شب موها رو در بالای سرتون جمع کنین. خیلی از خانمها از چرب شدن و چین خوردن موهاشون شاکی هستن. مشکل چینای مو با گیرهای موی مناسب حل می شه. از گیرهای کشی استفاده نکنین و به موهاتون، گیرهای پارچه ای ببندین که امروزه در بیشتر سالنها هست. واسه رفع هر نوع چربی، به کار گیری شامپو خشک روی پوست سر، بهترین کاره.

وقتی واسه انجام کاری مانند پیاده روی با سگ بیرون می روید، فقط کافیه موهاتون رو در بالا ببندین تا حجم موهاتون حفظ شه.

۴. بازسازی سشوار جلوی مو

از سشوارتان با درجه گرما کم استفاده کنین و با به کار گیری یه برس گرد، بخشهایی از جلوی مو رو که حجمشون رو از دست دادن، دوباره درست کنین. در این زمان می تونید به ریشه موهاتون هم شامپو خشک بزنین. یه سشوار سریع می تونه فرق زیادی بسازه.

واسه هر کدوم از شما که در تعطیلات به تنوع نیاز دارین، سشوار کشیدن یکی از بهترین کارهاییه که می تونید واسه خودتون انجام بدین و در دراز مدت در زمان صرفه جویی کنین. شاید بعضیا مانند مادر شوهر آینده تون فکر کنن که شما به تنهایی تموم این کارا رو انجام داده اید.