متفرقه

چگونه پاهای باریکی داشته باشیم؟

foot داشتن پاهای باریک

به گزارش آلامتو به نقل از مردمون؛ تقریباً هممون آرزو داریم که پاهایی بلند و باریک داشته باشیم. اما شاید تعداد کمی از ما پاهایی مانکن گونه داشته باشن و بقیه همیشه به این فکریم که چیجوری پاهامون رو قشنگ تر کنیم. این روزا خیلی ها واسه قشنگ تر شدن عکس هاشون از فتوشاپ استفاده می کنن، اما در زندگی واقعی چیجوری؟ راهی واسه باریک تر و بلندتر دیده شدن پاها هست؟ جواب اون ساده س!. چند راه حل عملی هست که باعث می شه بیننده پاهای شما رو بلند تر، خوش فرم تر و باریک تر ببینه.

۱. انتخاب کفش مناسب

یکی از بهترین راه ها واسه بلندتر نشون دادن پاهاتون، پوشیدن کفش پاشنه بلنده. این کفش ها نه فقط قدتون رو بلندتر می کنه بلکه پاهاتون رو هم بلندتر نشون می دهد. به دنبال کفش هایی باشین که نوک اون کمی تیز باشه. اما واسه کسائی که این کفش ها براشون راحت نیس، می تونن از کفش های پاشنه یه سره استفاده کنن. نکته دیگری که باید یادتون باشه اینه که ساق پاهاتون رو با چکمه نپوشانید چون باعث کوتاه تر دیده شدن اونا می شه.

۲. هماهنگ کردن رنگ کفش

همیشه کفش هایی دقیقاَ رنگ جوراب شلواری یا دامنتان بپوشید. اینکار خط بلندتری رو تو ذهن بیننده ایجاد می کنه. هم اینکه پوشیدن لباس سرتاسر یه رنگ از بالا به پایین باعث می شه پاهاتون بلندتر به نظر برسه. اگه از رنگ های تیره استفاده می کنین، می تونید از طیف های دیگه اون واسه بقیه قسمت های لباستون استفاده کنین.

۳. پوشیدن پیراهن

شلوار خط کمر رو مشخص تر نشون می دهد اما در دامن و پیراهن قد پاها مشخص نیس. پس به جای شلوار از دامن و پیراهن استفاده کنین اما دقت کنین که سبکی مناسب انتخاب کنین. دامن یا پیراهنی انتخاب کنین که راسته باشن اما خیلی تنگ و چسبون نباشن. رایج ترین راه واسه ایجاد تصور داشتن پاهایی بلند در نظر بینن پوشیدن دامن با خطوط عمودیه.

۴. انتخاب مناسب لبه پایین لباس

هرچه که تصمیم می گیرید بپوشید، انتخاب درست لبه پایین لباستون اهمیت بسیار زیادی داره. لبه مناسب واسه لباس باید به زمین برسه. واسه کفش های پاشنه بلندتون باید شلوار دیگری داشته باشین اما اگه کفشتون بدون پاشنه س، لبه شلوارتان باید به زمین برسه. اگه می خواهید دامن بپوشید، دقت کنین که دقیقاً تا قبل از زانو باشه و اون رو با جوراب شلواری و کفش های پاشنه بلند، هماهنگ کنین.

۵. خط کمر

بااینکه شلوارهایی که خطر کمر پایین دارن بسیار روی مُده اما اگه می خواهید پاهاتون بلندتر دیده شه، باید از پوشیدن اونا دوری کنین. شلوارهایی انتخاب کنین که کمرشون کمی بالاتر باشه و این باعث می شه بقیه تصور کنن که پاهاتون از خط بالاتری شروع می شه. ظاهرتون رو بلوزهای کوتاه تکمیل کنین و واسه قشنگ تر دیده شدن می تونید اون رو داخل شلوارتان بذارین.

با این روش های ساده می تونید از نظر بقیه پاهایی بلند و جذاب داشته باشین!

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

شیک پوشی مردمون