متفرقه

چگونه پایان نامه ارشد بنویسیم؟

سپتامبر 20, 2019

همه دانشجویان کارشناسی ارشد واسه اینکه مدرک خود رو بتونن بگیرن باید واسه خود یه پایان نامه کامل و بدون مشکل بنویسن. واسه ، پایان نامه کارشناسی ارشد نکاتی رو رعایت کنن که در این مقاله میخوایم به این نکات اشاره کنیم.

تحقیق top-researcher

اولین قدم واسه انجام پایان نامه ارشد انتخاب یه موضوع فرق داره. تازه باشه (نوآوریه که به تز شما روح می دمد! پس کار شما باید علم جدیدی تولید کنه یا کار کس دیگه ای رو ادامه بده یا موضوعی که قبلا بررسی شده رو از زاویه ای جدید، با نظریه یا روشی جدید مورد مطالعه بذاره).

عملی باشه (قابل دسترسی و یعنی شدنی باشه! امکان بررسی اون واسه شما وجود داشته باشه). روشن باشه، دست کم در ذهنتون وضوح داشته باشه و بتونین توضیح بدید انجام اینجور مطالعه ای چیجوری و با چه هدفی ممکنه.

دومین نکته تنظیم پروپوزال واسه پایان نامه خوده. واسه انجام پروپوزال ارشد پایان نامه نکاتی رو باید رعایت کنین :

۱- معرفی طرح پایان نامه: نوشتن عنوان پایان نامه به فارسی و انگلیسی، رشته و مقطع تحصیلی دانشجو.

۲- معرفی دانشجو، استادان راهنما و مشاور: نوشتن مشخصات فردی دانشجو، استادان راهنما و مشاور.

۳- اطلاعات مربوط به پایان نامه: نوشتن زبون پایان نامه(فارسی یا غیرفارسی)، نوع تحقیق از نظر هدف (توضیح در انتخاب روش تحقیق همین فصل)، تعدادواحدپایان نامه و سوال اصلی تحقیق.

۴- بیان موضوع: در این بخش باید ابعاد و حدود موضوع رو مشخص کرد و موضوع رو به طور دقیق معرفی کرد. دانشجو، جنبه های نامعلوم، مبهم و متغیرهای مربوط به پرسشای تحقیق و منظور تحقیق رو میگه.

۵- سوابق مربوط: بیان کوتاه سابقه از تحقیقات انجام شده درباره موضوع و یافته ها به دست اومده در داخل و بیرون مرز کشور و نظریه های علمی موجود درباره موضوع تحقیقه. در این بخش بهتره که ۵ تحقیق جدید فارسی و ۵ تحقیق جدید انگلیسی در فاصله ده سال گذشته با ذکر منبع و قالبی به شکل : “نام محقق، سال، عنوان، روش نمونه گیری، آزمودنی و نتیجه” اقدام شه.

۶ – بخش اهداف تحقیق: هدف کلی هر تحقیق همون عنوان منتخب هستش و اهداف خاص یا اختصاصی، موارد جزیی شده ایه که محقق رو به هدف کلی میرسونه. در هر کدوم از شکل های جور واجور پژوهشا، اهداف خاصی دنبال می شه که اونا بر تشکیل و چگونگی بیان موضوع تاثیر میذاره و از اون تاثیر قبول می کنه. یکی از عوامل موثر بر تعیین هدف تحقیق اینه که دانشجو با خود فکر کنه که پس از پایان تحقیق درباره چی گزارش میده.

نوین تز:

موسسه علمی تحقیقاتی نوین تز یکی از بهترین و موفقترین موسسات در کار ارائه مشاوره به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتریه.انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پروژه های دانشجویی، انجام پایان نامه های همه مقاطع تحصیلی، انجام پایان نامه کارشناسی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد, انجام پروژه کلیه رشته ها و مقاطع، انجام پروژه.

مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های جور واجور دانشگاهی، در زمان مناسب و مورد نظر شما و با کیفیت تضمینی و غیر کپی. هم اینکه شما هم می تونین قبل از بستن قرار داد با کارشناس مربوطه صحبت کنین و از توانایی ایشون در انجام پایان نامه ارشد خود مطمئن شین تا واسه شما این موضوع رفع ابهام شه و اگر پایان نامه شما با کیفیت انجام شده باشه امکان استخراج مقاله از اون هم وجود داره.

مهندسی عمران، یکی از رشته های پرطرفدار دانشگاهیه که هرساله دانشجوهای زیادی جذب این رشته در سراسر کشور می شن. گرایش های اصلی مهندسی عمران عبارتند از سازه، خاک و پی، راه و ترابری، سازه های آبی و مدیریت ساخت. موسسه نوین تز در تموم گرایش های فوق با بهره گیری از بهترین فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه های برتر کشور آماده سرویس دهی در مورد مشاوره و انجام پایان نامه عمران، پروپوزال ، جلسه و … می باشه.

منبع : نوین تز – novintez.ir

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

چیجوری

No Comments

Leave a Reply