متفرقه

چگونه کاغذهای باطله را بازیافت کنیم؟

از اونجایی که کاغذ روزانه به مقدار زیادی استفاده می شه باید باید راهی هم واسه بازیافت کردن کاغذای استفاده شده و باطله پیدا کرد. در این جا نگاهی داریم به تعدادی از راه های خوب واسه بازیافت کاغذای باطله:

** پرینت دوباره: یکی از بهترین راه های استفاده دوباره از کاغذای باطله، استفاده اونا در پرینتره. کاغذهایی که یه روی سفید دارن رو می تونین در پرینترها استفاده کنین. این به شما کمک می کنه تا از یه سری کاغذ دو بار استفاده کنین.

** چرک نویس: خیلی از دانش آموزان نیاز دارن تا مسائلی رو حل کنن و یا یادداشتایی رو بنویسن. کاغذهایی که بخشای سفید دارن می تونه واسه نوشتن فرمولای جور واجور مناسب باشن.

** بازی کودکان: یکی از راه های استفاده بهینه از کاغذای باطله به کار گیری اونا واسه سرگرم کردن کودکانه. شما می تونین کاغذای باطله رو در اختیار کودکان بذارین تا در اونا نقشی کنن.

** اوریگامی درست کنین: یکی از راه های خیلی عالی واسه بازیافت کاغذ به کار گیری اون به عنوان اوریگامیه. شما می تونین یه کتاب ساخت اوریگامی بخرین و بعد کاغذای باطله تون رو به بهترین چگونگی بازیافت کنین.

** استرس رو خالی کنین: یکی از راه های به کار گیری کاغذای باطله خالی کردن استرسه. از همین رو می تونین در وقتی که خیلی عصبانی هستین یا استرس دارین کاغذها رو پاره کنین. محققان این راه رو همیشه واسه افراد عصبی پیشنهاد می کنن.

مشرق نیوز