متفرقه

چگونه یک زن را جذب خود کنیم؟

سپتامبر 20, 2019

men

در آخر جراتش رو پیدا کردین و یه دختر رو بیرون دعوت کردین، اما اون ردتان کرد. واسه هممون در نقطه ای از زندگی مون این اتفاق افتاده و دلیلای زیادی واسه اون هست. رد شدن اصلاً چیز جالبی نیس، مخصوصاً وقتی جربزه لازم واسه حرف زدن با دختری رو بعد از یه وقتی طولانی پیدا کرده باشین.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمون؛ باوجود تغییراتی که در جامعه مدرن پیش اومده، اما هنوزم این مردها هستن که معمولاً اولین قدم رو برمی دارن. در زیر به چند دلیل اصلی که خانوما بخاطر اون مردی رو رد می کنن می پردازیم و راه هایی هم واسه جلوگیری از اون پیشنهاد می کنیم.

این ۱۲ دلیل هیچ ترتیب خاصی ندارن اما باید به همه اونا به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین:

 1. ظاهر بد

در جامعه مدرن امروزی که همه توجه بیشتری به ظاهر خود دارن، نظافت خوب اهمیت زیادی داره. این مسئله نقش مهمی در اراده کردن خانوما در قبول دعوت یه مرد داره.

اولین اثرات با ظاهر شروع می شه، پس مطمئن شید که نظافتتان در بهترین و کامل ترین وضعیت باشه. تمیز بودن دندونا اهمیت زیادی داره و نشونه مسلم اینه که شما به خودتون می رسید.

اگه سیگاری هستین یا زیاد قهوه می خورید، واسه برداشتن لکه های روی دندون هاتون و سفید و تمیز نگه داشتن اونا تلاش کنین. بدبو بودن نفستون هم می تونه یه نشونه خیلی بد واسه خانوما باشه. حتماً از خوشبو کننده های نعناعی استفاده کنین. موهاتون هم خیلی مهمه و واسه اینکه جواب «نه» نشنوید حتماً اونو مرتب و قشنگتر نگه دارین.

مدل موی هرکی فرق داره و به طور کاملً به خودتون بستگی داره که چیجوری اونو آرایش کنین اما حتماً دقت کنین که موهاتون به طور کاملً تمیز باشه. از همه اینا مهمتر اینه که به طور کاملً بدنی تمیز و خوشبو داشته باشین. هیچکی دوست نداره با مردی بیرون بره که بوی بدنی آزاردهنده داره. اگه زیاد عرق می کنین، حتماً قبل از بیرون رفتن دوش بگیرین یا حموم کنین و از عطر و ادوکلن استفاده کنین.

لباس هاتون هم خیلی مهمه. این به اون معنا نیس که حتماً باید کت و شلوار تنتون کنین و کراوات بزنین. نه، فقط کافیه خوش لباس و مرتب باشین. لباسای کهنه یا کثیف باعث می شه نامرتب به نظر برسین. هرچه که بپوشید، پیراهن و شلوار یا تی شرت و شلوار جین، دقت کنین که تمیز باشن، روی مد باشن، پارگی نداشته باشن و مناسب اون محل باشن.

 1. ناامیدی زیاد

خانوما می تونن ناامیدی شما رو از کیلومترها تشخیص بدن. ناامیدی اعتماد به نفس شما رو میگیره و می تونه موجب اضطراب و استرس زیاد شه. این در نظر خانوم یه نقطه منفیه و به یه «نه» محکم میرسه. زمانایی هست که این ناامیدی می تونه خود رو نشون بده، پس باید قبل اینکه اتفاق بیفته اونو تشخیص بدین و ازش جلوگیری کنین.

بعد از برهم خوردن یه رابطه افراد معمولاً دچار این حس ناامیدی می شن و همیشه در حال آزمایش این هستن که کجای اون رابطه اشتباه بوده و دوست دارن زودتر زنی وارد زندگی اونا شه.

وقتی در اینجور وضعیت ذهنی باشین و با این حالت به زنی نزدیک شید، اون زن متوجه قضیه می شه. تلاش کنین با این افکار و احساسات کنار بیایید و قبل از اقدام واسه شروع یه رابطه جدید، با ناامیدی به وجود اومده از طریق شکست رابطه قبلی تون مقابله کنین.

همه چیز در پول خلاصه نمیشه.

 1. از دست دادن حس جاه طلبی و چشم انداز شغلی

در نظر خانوما از دست دادن جاه طلبی در آقایون یه امتیاز منفیه. خانوما مردهایی رو دوست دارن که جهتی مشخص در زندگی داشته باشن. اگه هنوز در خونه نشسته اید و مشغول بازیای کامپیوتری هستین و نمی دونین می خواین با زندگی تون چه کنین، مطمئن باشین که جواب «نه» می شنوین.

زنا توانایی مردان واسه ایجاد رابطه و مناسب بودن اونا رو برحسب اینکه به عنوان یه شخص که هستن، سبک و سنگین میکنه. هیچکی نمی گه باید در سطح بیل گیتس باشین اما لازمه که بدونین که می خواین با زندگی تون چه بکنین، مخصوصاً اگه دهه ۲۰ سالگی رو تموم کرده و در اوایل دهه ۳۰ خود باشین.

داشتن چشم انداز شغلی خوب هم واسه خانوما خیلی مهمه چون به اونا نشون میده که می تونین از عهده پشتیبانی مالی اونا برآیید یا خیر. نکته مهم اینکه خانوما مردهایی رو بهتر می دونن که استقلال مالی داشته باشن نه کسائیکه هنوز به خونواده و بقیه متکی هستن. زنا هیچوقت مردی که خیلی پولدار باشه رو رد نمی کنن اما دقیقاً واسه مخالف اون همین کار رو انجام میدن.

زنا هم درست مثل مردان به آینده نگاه دارن، حتی اگه واسه لحظه ای کوتاه باشه، و واسه این منظور باید توانایی مالی پشتیبانی مالی اونا رو داشته باشین. بااینکه در زندگی مدرن زنان هم به دنبال استقلال مالی خود هستن اما مطمئناً نمی خوان مجبور باشن همه هزینه ها رو خودشون به تنهایی متقبل شن. راه حل اینه که اگه نمی خواین ردتان کنن، دست به کار شید و کمی به زندگی کاری خود سروسامان بدین.

 1. خسته کننده بودن

عزمتونو جزم کردین که نظرش رو جلب کرده و سر صحبت رو با اون باز کنین. زنا معمولاً به مردهایی که خسته کننده هستن و هیچ حرفی واسه زدن ندارن روی خوش نشون نمی دن. اگه طبیعتاً خجالتی و درون گرا هستین، پس باید قبل از نزدیک شدن به یه زن، حرف هاتون رو آماده کنین.

حرف زدن درمورد موضوعی که اون هیچ علاقه ای به اون نداره یا خسته کننده به نظر می رسه مطمئناً با یه جواب «نه» محکم مواجه می شه. بعد از معرفی، شاید بد نباشه کمی درمورد علایقش از اون سوال کنین.

اگه واقعاً نمی دونین درمورد چه باید صحبت کنین، یکی از موضوعاتی که خودش دوست داره رو انتخاب کنین. توانایی حفظ صحبت بالاتر از جوابای بله و خیر نشونه هوش مرد و مهمتر از این اجتماعی بودن اونه.

اینکه چه بگید به خودتون بستگی داره. صحبتای تکراری شاید خیلی جذاب نباشه اما واسه شکستن یخ بین شما می تونه خوب باشه.

سوال کنین و اطلاعات به دست بیارین

 1. غیرمستقیم حرف زدن

شاید، ممکنه، یا می تونه اینطور باشه، همه کلماتی هستن که نباید واسه درخواست دوستی یه زن از دهنتون خارج شه. زنا از مردانی خوششون میاد که درمورد خواسته هاشون رک و راست هستن.

البته بین رک بودن و پررو بودن فرق زیادی هست که شما باید بتونین تعادلی بین این دو پیدا کنین. بهترین راه اینه که به طور عینی به اون نزدیک شید.

از خودتون سوال کنین خیلی قوی جلو رفتم؟ تلاش کنین درخواستتون کوتاه و دقیق باشه و بعد منتظر جواب بمونین. وقتی می خواین سوالی از اونا سوال کنین یا منتظر جواب هستین، مستقیم به اونا نگاه کنین، نه پایین روی کفش هاتون. این باعث می شه خانوما فکر کنن اعتمادبه نفس لازم رو ندارین.

 1. تو منگنه گذاشتن

اعتماد به نفس داشتن با تو منگنه گذاشتن خیلی فرق داره. گذاشتن پاتون اونطرف خط می تونه منتهی به شنیدن جواب منفی شه. خانوما برحسب تجربیات قبلی شون متفاوت هستن و به کار گیری راه و روش قبلی واسه یه فرد جدید می تونه منتهی به شکست شه.

بعد از نزدیک شدن به یه زن، دو نکته هست که می تونه باعث شه تحمیل کننده به نظر برسین و شانستان رو از دست بدین. اگه طی صحبتتون تو یه رستواران یا هر مکان عمومی دیگه، ترجیح داد از پیش شما رفته و به دوستانش ملحق شه، بذارین بره. مجبور کردن اون به موندن پیش شما می تونه جواب منفی اونو به دنبال داشته باشه.

اینکه اون می خواد بره نشونه این نیس که شکست خوردین. اگه گفتگوی خوبی با اون داشتین و اونو علاقه مند دیدین، مطمئناً برمیگرده و دوباره همدیگه رو می بینین. نکته دیگه مربوط به انتهای گفتگویتانه. اینکه درمورد ملاقات بعدی یا ردوبدل کردن روشای تماسی حرف بزنین خیلی مهمه اما دقت کنین که اگه جواب منفی داد زیاد اصرار نکنین. سکوت می تونه روش خوبی باشه، صبر کنین تا جواب بده و بعد اگه جواب موردنظرتان رو دریافت نکردید، یه سوال متفاوت سوال کنین.

 1. زبون بدن ضعیف

زبون بدن مثبت سلاحی سرد در جنگ افزار شماس که اگه درست استفاده شه می تونه یافته های مثبتی به دنبال داشته باشه. دقت کنین که همیشه درست و صاف وایسید، قوز کردن یا تکون دادن پاها نشونه نداشتن اعتمادبه نفسه.

اگه در جایی شلوغ هستین، حتماً بلند و شمرده صحبت کنین. هیچکی دوست نداره با مردی صحبت کنه که مجبور باشه هر حرفش رو بخواد تکرار کنه.

وقتی با اون حرف می زنید مستقیم به اون نگاه کنین. این نشون میده که به اون گفتگو و حرفایی که می زنه علاقه دارین. اگه چشماتون دور اتاق بچرخد نشونه اینه که حوصله تون سر رفته. اگه پایین رو نگاه کنین نشونه اینه که کم رو هستین و اعتمادبه نفس ندارین و هر دو اینا اصلاً موردعلاقه خانوما نیس.

زوج خوشبخت

 1. ریلکس باشین و لذت ببرین

بهترین مکالمات اونایی هستن که خوشحال کننده و باحال ان و راحت جلو می رن. شوخ طبع بودن و اینکه خودتون باشین رو یادتون نره. خانوما بیشتر می تونن حدس بزنن که چه زمان مردها دو رو هستن.

لازم نیس در کل گفتگو نقش یه کمدین رو بازی کنین اما اینکه خودتون باشین و آروم و ریلکس، کار رو واسه هر دو شما راحت تر می کنه.

 1. عادتای آزاردهنده

تشخیص عادتای آزاردهنده کار سختیه اما می تونه یه دلیل قاطع واسه رد شدن شما باشه. عادتای بد و آزاردهنده عادی از جوکای زننده می تونه باشه تا پاک کردن بینی تون. تشخیص این عادتا کار سختیه چون معمولاً خودتون متوجه انجام اون نیستین.

بهترین راه اینکه بفهمین عادتای بدتون موجب خراب شدن شانس تون در برخورد با خانوما می شه یا نه، اینه که از دوستانتون سوال کنین. دوستان ما همه عادتای بد ما رو می بینن و متوجه می شن اما چون دوستمون هستن ممکنه نگویند. باید بفهمین عادتای بدتون چه هستن و بعد تلاش کنین از شر اونا خلاص شید.

 1. پُرحرفی

تا اینجا فهمیدیم که داشتن اعتماد به نفس و خودتون بودن در برخورد با خانوما خیلی خوبه اما ممکنه زیادی پیش برید. خیلی مهمه که رو راست باشین و افکارتون رو به زبون بیارین اما اینکه هر چی که در ذهنتون می گذره رو به اون بگید اصلاً عاقلانه نیس.

هممون افکاری درون ذهنمون دارین که بهتره واسه خودمون نگه داریم. واسه همینه که از قدیم گفتن قبل از حرف زدن همیشه فکر کنین.

 1. زمان بندی بد

اگه زنی که می خواین به اون نزدیک شید رو می شناسین، مثلاً همکارتانه، باید بیشتر مراقب زمان بندی باشین. نزدیک شدن به زنائی که تازگیا با نامزد قبلی خود به هم زده ان فکر خوبی نیس.

این به هم خوردن رابطه می تونه بسیار دردناک باشه و باعث شه آمادگی روحی و روانی لازم رو نداشته باشن. در اینجور موقعیتی بهتره بذارین کمی زمان بگذره تا به حالت عادی زندگی خود برگرده.

زمانایی هست که به خاطر این دست رد به سینه تون میزنن که فقط مثل و مناسب اونا نیستین. واسه هر زنی یه سری ویژگیای ظاهری و شخصیتی در مردها جذابه.

اگه شما اون ویژگیا رو نداشته باشین، احتمال اینکه از طرف اون رد شید خیلی زیاده. اما بعضی وقتا یه تیپ ظاهری یا شخصیتی خاصی نیس که براشون مهمتر باشه. که در اینجور شرایطی مشکلات دیگه باعث شنیدن جواب منفی هستش.

در شرایطی که شما یه مرد بلوند با قد ۱۷۰ هستین و مرد جذاب از نظر اون زن یه مرد مشکی با قد ۱۹۰ه، هیچ کاری از دست شما برنمیاد. می تونین با متناسب و آراسته نگه داشتن خودتون، شانس تون رو بالا ببرین اما بعضی وقتا این کافی نیس.

چیجوری همیشه قشنگتر به نظر برسیم؟

چیجوری در عکس قشنگتر باشیم؟

جذابیت خبرهای داغ روز مردان مردمون چیجوری

No Comments

Leave a Reply